Hat man Dungeon Master @Background Pony #1679 К слову да. Поскорее бы. Posted 13 days ago Report Link Quote Reply
Fssc @Background Pony #1679 Когда доделают перевод для йети? Posted 13 days ago Report Link Quote Reply
Hat man Dungeon Master @Background Pony #1679 Ебать ты тип. Posted 15 days ago Report Link Quote Reply
Background Pony #1679 @Hat man Гордые 12 часов. А ведь я переводчик EaW так-то. Posted 15 days ago Report Link Quote Reply
Hat man Dungeon Master @Frisky_sib Поддерживаю. Скоро тоже 3000. Posted 16 days ago Report Link Quote Reply
Frisky_sib Glory to Alesia Тут в комментах какие то новички собрались у меня 3500 часов Posted 16 days ago Report Link Quote Reply
The Grover Curator DaxDresden WHAT THE FUCK IS A NAVYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Posted 16 days ago Report Link Quote Reply
Hat man Dungeon Master @Totally_Tubular Любителей действительно лёгких путей. Posted 16 days ago Report Link Quote Reply
ratrakks 1000 hours and I still don’t know how to properly use fleet Posted 16 days ago Report Link Quote Reply
Totally_Tubular I got HOI4 purely for EaW, realised I suck at the game, tried learning, found out what console commands are and got to enjoy countless victories without putting in hundreds of hours of effort. Praise be to /research all! Posted 17 days ago Report Link Quote Reply
Idapone 631 Hours in total about 200 EQAW most likely because otherwise I would not have bought it Posted 17 days ago Report Link Quote Reply
Background Pony #D552 i have 600 hours and still dont understand how boats work. Posted 17 days ago Report Link Quote Reply
Fssc hoi4 is easy to play, just play little more. I have 370 hours Posted 17 days ago Report Link Quote Reply
К слову да. Поскорее бы.
Когда доделают перевод для йети?
Ебать ты тип.
Гордые 12 часов. А ведь я переводчик EaW так-то.
Поддерживаю. Скоро тоже 3000.
Любителей действительно лёгких путей.